<-BlogTitle->
.:: Your Adversing Here ::.
 

لیست اسامی برندگان جوایز قرعه کشی طرح ایثار

به گزارش روابط عمومی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، اسامی و شماره حساب برندگان جوایز سیزدهمین دوره حساب های طرح ایثار اعلام شد.
گفتنی است موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در سیزدهمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های طرح ایثار به منظور قدردانی از توجه هموطنان به سنت پسندیده قرض‌الحسنه میلیاردها ریال جوایز نقدی و غیر نقدی را برای سپرده‌گذاران این حساب‌ها در نظر گرفت.

هم چنین اعضای محترم و صاحبان حساب‌ طرح ایثار می توانند به منظور دسترسی به لیست اسامی کلیه‌ی برندگان جوایز دوازدهمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های طرح ایثار در این قسمت کلیک نمایند.

 • نوشته : شهریارآذری
 • تاریخ: جمعه ششم آبان ۱۳۹۰
 •  
 • |

  javanan-kh

  شهریارآذری

  javanan-kh

  http://javanan-kh.blogfa.com

  موسسه قرض الحسنه جوانان خیر

  موسسه قرض الحسنه جوانان خیر - لیست اسامی برندگان جوایز قرعه کشی طرح ایثار

  موسسه قرض الحسنه جوانان خیر

  موسسه قرض‌الحسنه جوانان خیّر به همت مدیرعامل کنونی موسسه‌ی جوانان خیّر، مهندس رحیم قاسمی و با نام صندوق قرض‌الحسنه جوانان خیّر مرند کار خود را در شهرستان مرند آغاز نمود و با اخذ پروانه‌ی مجوز فعالیت از اطلاعات نیروی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی با امضای اساسنامه تیپ ارایه شده از طرف ناجا، به صورت موسسه‌یی غیرانتفاعی به شماره ثبت 17 اداره ثبت شرکت‌های مرند، در چهارم تیرماه 1381 فعالیت رسمی و پویای خود را آغاز نمود.ما هم بر آن شدیم که با ایجاد وبلاگی در جهت اشنائی مردم عزیز ایران اسلامی با این موسسه گامی هرچند کوچک برداشته باشیم لطفا نظرات خودتان را در مورد موسسه و وبلاگ ارائه نمائید.

  موسسه قرض الحسنه جوانان خیر

  قالب وبلاگ

  گالری عکسفا

  عکس

  دانلود